Forum  Bractwo Dębu i Wawrzynu Strona Główna


Bractwo Dębu i Wawrzynu
Forum Szkoły Zastępowych Łódzkiego Związku Drużyn "Północ"
Odpowiedz do tematu
Bończa - ćwik Jacek Tomaszewski
Bończa
Dostojnik Bractwa Dębu i Wawrzynu.


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź (17)

Na marnym tym świecie zawitał 3 lipca Anno Domini 1989.
Po kilku latach swobody został wysłany w celu zdobycia wiedzy do Przedszkola. Potem został wplątany w machinę Edukacyji i zmuszony został do ukończenia z wynikiem pozytywnym kolejnych instytucji, takich jak Szkoła Podstawowa czy Gimnazjum. Obecnie jest w trakcie pobierania lekcji w XII Uczelni Ogólnokształcącej.

Nie osiągnął w życiu niczego szczególnego. Laureat olimpiady matematycznej z matematyki, zwycięzca kilku konkursów (matematycznych), dobre miejsca zajął w mnóstwie innych (matematycznych, informatycznych, przyrodniczych, poetyckich, strażackich).

Harcersko rozwija się od roku stycznia roku 2004. Obecnie jest przybocznym w 17 ŁDH. Przez ten czas zdążył zaliczyć Kurs Zastępowych i Drużynowych, zdobywając pierwsze patenty.

W chwilach wolnych, których cierpi niedostatek, zajmuje się mnóstwem rzeczy. Obecnie jest to tworzenie gry mmorpg oraz czytanie ksiąg fantasy.

W życiu parał się praktycznie wszystkim. Tworzył muzykę, wymyślał/kręcił/montował filmy, był aktorem-amatorem, pisał opowiadania/wiersze, haftował (co zresztą robi nadal), kleił plastikowe modele, tworzył makietę, pisał programy/gry, pomagał innym, pracował niewolniczo, prowadził sesje RPG (do których wymyślał scenariusze), robił komiksy, budował dom, i wiele innych mało znaczących zajęć.

Do tej pory zbiera jednogroszowe monety (ma ich obecnie ponad 4 tysiące).

Oprócz tego jest w stanie depresyjnym.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Bończa - ćwik Jacek Tomaszewski
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu